První školní den v Mateřské škole U Ježka

„Hurá! Jeeee… Konečně ve školce! Už se těším na kamarády! Maminka už přijde, že?“, ale i pár slziček. Takové byly první reakce nově příchozích dětí. Školní rok 2021-2022 zahájilo v naší školce dne 1. září 2021 sedm nových ježečků, na které jsme se moc těšili.

Přivítali jsme je společně se všemi dětmi i pedagogy a potom se celý den jen hrálo a dovádělo. Tančilo se, zpívalo, ale také jsme si povídali o tom, co kdo zažil o prázdninách. V průběhu dne se za námi zastavili i naši absolventi, nyní již žáci základní školy, kteří se přišli pochlubit novými krásnými školními taškami a také pozdravit a podpořit nové mrňousky. Nové děti odcházely domů obdarováni keramickým knoflíkem pro štěstí, s náramkem ježka a spoustou zážitků z prvního dne ve školce. Někdo i s tunou písku v botičkách. 😊

Lenka Plachá, učitelka