Zápis do MŠ U Ježka pro školní rok 2020/2021

Vzhledem k aktuálním omezením proběhne také zápis nových dětí do MŠ U Ježka bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců, a to v období od 2. do 16. května 2020. Více informací najdete na stránkách MŠMT zde.
Postup pro rodiče, kteří chtějí své děti zapsat do MŠ U Ježka:

1. Stáhněte si, vyplňte a podepište přihlášku zde.
2. Nezapomeňte přiložit Potvrzení o zdravotním stavu dítěte (přesná podoba je uvedena na přihlášce) od dětského lékaře vašeho dítěte.
3. Přihláška může být do MŠ U Ježka doručena datovou schránkou, e-mailem s elektronickým podpisem, poštou nebo osobním předáním přímo v MŠ U Ježka (pro tento případ prosíme sjednat si termín předání předem telefonicky).
4. Do 30 dní od doručení žádosti budete vyrozuměni o rozhodnutí o přijetí či nepřijetí.

Veškeré kontakty pro uvedené způsoby jsou k dispozici zde.

Milé nové děti, těšíme se na vás!